Zajęcia w Hardy CrossFit

 

 

Kurs
On Ramp

To zajęcia dla zaczynających swoja przygodę z CrossFitem. Nikt nie będzie wymagał od Ciebie więcej niż jesteś w stanie dać. Zdobędziesz niezbędną wiedzę, aby zrobić pierwszy krok, a trener dopasuje ćwiczenia do Twoich aktualnych umiejętności.
 

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

CrossFit

Zwiększysz sprawność, wytrzymałość i siłę. Będziesz lepiej biegać, skakać, dźwigać i przenosić. Twoje zdrowie znacznie się poprawi.
 

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

Mobility
& Stability

Zasiedzenie przy biurku nie jest Ci obce? Z trudem sięgasz rękoma stóp? U nas sięgniesz czołem podłogi! Na tych zajęciach będziesz rozciągać, masować, rolować, naciągać i rozkurczać swoje mięśnie.

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

Gimnastyka

Zyskasz szybkość, gibkość i sprawność. Rozwiniesz koordynację i siłę oraz lekkość niczym piórko na wietrze. Daj nam czas, a zrobisz to, co do tej porty osiągalne było tylko na olimpiadzie!
 

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

CrossFit
Kids

Twoja pociecha jest całym Twoim światem i chcesz dla niej jak najlepiej. To tak jak my! Przekażemy poprawne wzorce ruchowe, zaszczepimy miłość do sportu, a to wszystko przy użyciu bezpiecznych gier i zabaw, pod okiem trenera specjalnie przeszkolonego w tym kierunku.
 

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

Muscle
Class

Zgrzewka wody jest ciężka? Na tych zajęciach nabierzesz siły. Ćwiczymy kettlami, hantlami, sztangami, ale używamy też ciężaru własnego ciała i gum. Klata, biceps, najszerszy… Robimy też nogi!

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

Podnoszenie Ciężarów

Na sali dźwigniesz sztangę, a w domu siaty z zakupami, dziecko, żonę czy męża. Poprawisz koordynację, siłę i świadomość własnego ciała.

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

 

 

Treningi
indywidualne

Potrzebujesz motywacji, nie lubisz pracy w grupie, szukasz treningu dokładnie na twoją miarę? Zmotywujemy, dopilnujemy, nauczymy, a nawet opowiemy dobry żart, gdy tylko poczujesz taką potrzebę.

CHCE ROZPOCZĄĆ TRENING

Hardy CrossFit
Al. Armii Krajowej 53
50-541 Wrocław Krzyki