FAQ

 

Masz pytania odnośnie Hardego lub samego CrossFitu? Sprawdź poniżej najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz na nie odpowiedzi, napisz do nas lub zadzwoń.

 

Jak zacząć?

Dla początkujących, przygotowaliśmy autorski program On-Ramp. W ciągu miesiąca, przekażemy Ci niezbędną wiedzę, aby zacząć regularnie trenować. Jeżeli już trenujesz CrossFit w innym klubie we Wrocławiu, możesz skorzystać z darmowego tygodnia, aby nas lepiej poznać – na prawdę warto!

 

Kiedy zaczyna się kurs On Ramp?

Terminy kursów publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce Zacznij Dziś oraz na fanpage’u na Facebooku. Możesz również do nas zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy - oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe!

 

Czy dam sobie radę?

Zajęcia są tak przygotowane, a trenerzy przeszkoleni, aby każdy dał radę. My również kiedyś zaczynaliśmy i dobrze pamiętamy, jak to było. Dopasujemy ćwiczenia do Twoich możliwości, zaufaj nam i niczego się nie bój.

 

Ile czasu trwa trening?

Trening trwa 60 minut. W tym czasie trener przeprowadza rozgrzewkę, która pozwala przygotować Twój organizm do wysiłku fizycznego, pokazuje właściwą technikę, po czym wspólnie z grupą wykonujesz właściwy trening. Na koniec rozciąganie i wyciszenie.

 

Co musze ze sobą zabrać na pierwszy trening?

Pozytywne nastawienie to podstawa! Poza tym, na zajęcia należy zabrać ze sobą strój sportowy - wygodne, najlepiej płaskie i wiązane obuwie, spodenki bądź legginsy, koszulkę z krótkim lub długim rękawem oraz bluzę – ma być przede wszystkim wygodnie!

 

Czy musze zapisać się na zajęcia?

Koniecznie! Zapisów możesz dokonać na naszej platformie rezerwacyjnej w zakładce „grafik”. Tam również zakupisz karnet i opłacisz członkostwo.

 

Czy akceptujecie karty Multisport lub Ok system?

Możesz zostać naszym klubowiczem, jedynie poprzez wykupienie członkostwa.

Hardy CrossFit
Al. Armii Krajowej 53
50-541 Wrocław Krzyki