FAQ

Masz pytania odnośnie Hardego lub samego CrossFitu? Sprawdź poniżej najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas lub zadzwoń.

 

Jak zacząć?

Dla początkujących przygotowaliśmy autorski program On Ramp. W ciągu miesiąca przekażemy Ci niezbędną wiedzę, aby zacząć regularnie trenować. Jeżeli już trenujesz CrossFit w innym klubie, możesz skorzystać z darmowego tygodnia, aby nas dobrze poznać- warto

 

Kiedy zaczyna się kurs On Ramp?

Terminy kursów publikujemy na naszej stronie internetowej. W zakładce Grafik-> Aktualności oraz na profilu Facebook. Możesz również do nas zadzwonić i zapytać, lub wypełnić formularz kontaktowy- oddzwonimy jak najszybciej.

 

Czy dam sobie radę?

Zajęcia są tak przygotowane, a trenerzy przeszkoleni, aby dał radę każdy. My również kiedyś zaczynaliśmy i dobrze pamiętamy jak to było. Dopasujemy ćwiczenia do Twoich aktualnych możliwości, zaufaj nam i nic się nie bój.

 

Ile czasu trwa trening?

Trening trwa 60 minut. W tym czasie na każdych zajęciach trener przeprowadza rozgrzewkę, uczy techniki oraz wykonujecie właściwy trening. Na koniec rozciąganie i wyciszenie

 

Co musze ze sobą zabrać na pierwszy trening?

Pozytywne nastawienie to postawa. Poza tym, na zajęcia należy zabrać ze sobą podstawowy strój sportowy: wygodne, najlepiej płaskie i wiązane obuwie, spodenki bądź legginsy, koszulkę z krótkim lub długim rękawem oraz bluzę – ma być przede wszystkim wygodnie!

 

Czy musze zapisać się na zajęcia?

Tak. Zapisu możesz dokonać na naszej platformie rezerwacyjnej w zakładce Grafik. Tam również możesz zakupić lb opłacić członkostwo.

 

Czy akceptujecie karty Multisport lub Ok system?

Możesz zostać naszym klientem, jedynie poprzez wykupienie członkostwa.

HardyCRossfit
Al. Armii Krajowej 53
50-541 Wrocław